03 Mayıs 2013

Tuzcuoğlu Nakliyat Anlaşmalı Fiyatı Arttırıyor!

Tuzcuoğlu Nakliyat (Lisans Numarası 23748) 8 Aralık günü İstanbul evden eve nakliyat için 7 Aralık'ta 700 TL fiyat için anlaşma yapıldı. Ertesi gün sabah kamyon geldi. Eşyalara baktılar. Ömer Bey denilen şefleri, eşyanın araca sığacağını söyledi. Yüklemenin yarısında eşyanın sığmayacağını ve yeni araç istememi söylediler. Firma, önce anlaşılan fiyatın 700 TL değil 900 TL olduğunu, 2. araç için ise 600 TL istediklerini söylediler. 2. aracı istemedim. İstemeyince beni tehdit ettiler.

Eşyaların zarar görmesini engellemek için mecburen diğer aracın da gelmesine razı oldum. Talebime rağmen 1.500 TL alıp fiş, fatura ve makbuzda vermediler. Firmayı maliyeye de şikayet ettim.

Serdar 2.967 Okunma

Cevaplar

  • Tuzcuoğlu Nakliyat Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Merhaba Öncelikle geçmiş olsun.Ne yazık ki TUZCUOGLU ismini kullanarak müşterilerimizi zor durumda bırakan sahte firmalar var. O firmalarla hukiki mücadelemiz devam etmek etmektedir.Bizim çalışma sistemimizde taban fiyat verilip,ekspertiz gönderilir. Net fiyat ekspertiz eşyaları gördükten sonra müşteriye söylenir. verilen fiyatın dışında para talep edilmez. SAYGILARIMLA TUZCUOGLU HOLDİNG A.Ş. 444 1893

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön