02 Ekim
#12710526

Tüvtürk'ün Art Niyeti

01.10.2019 tarihinde 38gh*** plakalı aracım ile Kayseri İncesu Tüvtürk istasyonuna muayene tekrarı için gittim. Randevum 14.45 idi saat 13.00' de oradaydım plaka vida deliklerinden dolayı muayeneden kalmıştı. Delikleri kapattım sticker ile ve gayet belirsiz güzel oldu.


Not önceki muayenedende bu şekilde geçmiştim. Oradaki teknisyen aracı içeri almadan kalemle planlama hasar verdi ve delikleri geri açtı sonra kendisine eğer sorun varsa hemen gidip yaptırayım dedim bana laubali bir şekilde sorarız içeriye geçer belki deyip onayım olmadan aracı içeri aldı sonra uzun bir bekleyiş ve muayene yandı.


Yetkilinin bana plaka deliğini macunla kapatmam gerektiğini söyledi bunun bilgisini aracın plakasına zarar verip içeri almadan söyleseydi 5 dakika da halledilirdi fakat muayenenin yanmasından çok mutlu oldular. Şikayetim plakaya fiziksel olarak zarar verip o şekilde getirmişim gibi fotoğraf çekmeleri.

Atacan Atacan 3.755 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi04 Ekim

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları