sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tüvtürk Sinyal Lambaları Hatalı Aldatmacası

Fatih Fatih03 Eylül 22:16

Sinyallerim düzgün çalışmasına rağmen aynı anda sinyal farlar park lambaları çalışınca parlaklık olarak birbirlerini azda olsa etkiliyorlar yani "bir aydınlatma sistemi çalıştığında diğerini etkilemekte" şeklinde hafif kusur aslında bu olay ki zaten daha önceki muayenede bu şekilde geçti araç. Sinyaller çalıştığında diğer lambalar hafiften zayıfladığı için "sinyaller hatalı çalışıyor" denilerek ağır kusur veriliyor. Sinyallerim doğru çalışıyor, renkleri doğru sağa sola ya da flaşör olarak hepsi çalışıyor, neden diğer aydınlatma sistemi etkileniyor diye hatalı denmekte, istasyondaki görevliye soruyorum cevap vermiyor, "geçmez böyle" haricinde bir şey dedikleri yok, hatanın ne olduğunu söyleyemiyorlar. Amaç sürekli para almak mı?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Fatih 18 Eylül 18:24

Aynen söylediğim gibi oldu muayene tekrarına gittim ve geçtim. Sinyallerimde hiçbir hata yoktu, boşuna uğraştırıyorsunuz insanları.

Tüvtürk Logo Tüvtürk 18 Eylül 16:59

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak görüşme sağlanmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler