Tüvtürk Silecek Kumandası Hasarı

Kerem Kerem04 Ağustos 11:24

29.08.2020 tarihinde Tekirdağ/Merkez Tüvtürk araç muayene istasyonumda aracım muayeneden çıktıktan sonra aracımın silecek kumandasını kırık şekilde teslim ettiler. Hasarın karşılanmasını talep ediyorum.

Test yapan arkadaş aracı teslim ederken silecek kumandasına 'Bu böyle kırık mıydı? ' dedi bende 'hayır' dedim. Durumu amirimle konuşun dedi. Aracım bu haldeyken bu arada bana muayene geçer belgesi verildi. Kumandayla alakalı hiçbir şey yazmıyordu belgede. Amire hasarın karşılanmasını talep ettiğimde cevabı 'Bu kumanda kolu daha önceden tamir olmuş yapıştırılmış isterseniz sanayiye götürüp yapıştıralım' oldu. Kabul etmeyip oradan ayrılırken tutanak tutmak istedi. Tutanağa 'Aracı kumanda kolu kırık halde aldım. Bir şey talep etmiyorum' şeklinde yazılar yazmamı istedi. Kabul etmedim. Son olarak muayene istasyonundan ayrılırken aracı hasarlayan arkadaşla gelip kumanda kolunun fotoğrafını çekti.

Tüvtürk'e şikayet ettim fakat söyledikleri 'Aracın daha önceden tamir olan kumanda kolunun muayenede kırıldığı ama muayeneden geçmemesi için bir sorun teşkil etmediğini' söylediler. İstasyondaki amirle 'Aracı silecek kumanda kolu kırık nasıl geçirdiniz' diye sorduğumda cevabı 'Yazsaydık da hafif kusur olarak yazardık' oldu. Yağmur yağdığında nasıl çalıştıracağım acaba silecekleri. Bu bir ağır kusurdur. Aracımın muayeneden geçmemesi lazımdı. Kısacası aracımın kumanda kolunu muayene esnasında kırdılar, görmemezlikten gelip beni geçirdiler ve hasarı karşılamayı kabul etmiyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 1 ay önce

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler