15 Mayıs
#11974317

Tüvtürk Şasi Numarasını Okumasını Bilmeyen Personeliniz...

Tüvtürk çalışan teknisyenleri ve istasyon amirleri maalesef q yu o; o yu 0 (sıfır) ; ı yi 1 okuyacak kadar bilgisizler bilgisizliklerinde de ısrarcılar! Şasi numarasında harf kısmının nerede yazdığını, rakam kısmının nerede yazdığını dahi bilmiyorlar! Bilgisizlikleri ile kendi iç dünyalarında bile çatışma halindeler maalesef! Önceki muayene belgelerimde ki yazdıkları doğru şasi numarasını göstermeme rağmen, alfabeyi bilemeyen, herkesin gördüğü doğruyu yanlış; kendi gördüğü yanlış harfi/rakamı doğru olarak direten, çok kaba teknisyen ve istasyon amirleri ile arzu edilen kalite standartları yakalanmaz! Muayene teknisyeni ve de amiri zahmet edip de motor kapağını açmadan "motor şasi numarası okunamadı! " ve "şasi numarası uyuşmuyor! " gibi şahsi hataları yüzünden beni ve birçok insanı mağdur ettiler ve hala ediyorlar.


Bu yüzden de aracımızı ağır kusurlu olarak rapor düzenleyip keyfi muayeneden bıraktılar. Aracımla trafiğe çıkamadığım bu yüzden işime gidemediğim için maddi zarara uğratıldığım her günün bedelini Tüvtürk'ten talep ediyorum.

Ülkü Ülkü 1.407 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi24 Mayıs

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler