16 Mayıs 2013 #1801156

Tüvturk Ruhsat Bilgilerimi Beğenmedi!

15 05 2013 tarihinde 2006 panelvanımın yıllık muayenesi için 830- 9. 00 saatinde randevuluydum .4 lastiğimi sıfır aldım , oto elektrikçiye 30 lira verip genel bakım yaptırttım .frenler,ön takım komple bakım yapıldı .hatta rot ,balans ayarı yaptırtıp ,aracı yıkatıp gittim .6 yıldır İstanbulda aynı ruhsatla vize almama rağmen ruhsat bilgilerimi beğenmediler .


Trafik tescile 2 harf yanlış yazıldı diye gönderdiler. Yangın söndürme tüpümü/2004 sk t/ ve yerini beğenmediler ,Ruhsatımda kamyonet olmasına rağmen arka koltuktaki hiç kullanmadığım emniyet kemerinin takılırken klik sesi çıkarmadığını bahane edip kusur saydılar. Aracın orijinal üst tasarımını ağır kusur saydılar.

Selahattin 303 Okunma

Cevaplar

  • Selahattin08 Haziran 2013

    Tüvtürk ün şikayetimle ilgili telefonla geri dönüp aradığı doğru .Yanlış olan ;Tüvtürkün Dostlar alışverişte görsün yaklaşımıyla çözüm üretememesi ..Ben mağdur edildim . Haksız olmalarına rağmen özür bile dilemediler .tekrar muayene için kaybettiğim zaman ,para nasıl geri gelebilirki? Uydurma bahaneleri öne sürmek kolay .Trafik tescil hatalı yazdıysa bile ,faturasını niye ben ödüyorum ...Düzeltme yapılacaksa ,hizmet karşılığı bedel alan Tüvtürk müşterisini neden trafik tescile yönlendirirken .hatanızı düzeltin diyemiyor ? ve en önemlisi,Telefon ederek neyi hallettiniz?Müşterinin gazımı alındı ?

  • Tüvtürk Temsilcisi08 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön