30 Haziran 2015
#3342234

Tüvturk Randevuye Uyulmuyor!

Tuvtürk'den motorsikletim için randevu aldım. Saat 15:00-15:30 arası için saat 14:55 numara aldım saat 16:00 sıra geldi. Evrakımı 16:45 gibi aldılar ve ruhsattaki bilgi ile sistemdeki bilgi uyuşmadığı için tekrar muayene istediler. Muayeneyi yapan teknisyen motorsiklet için davrandığı gibi davrandı çek motorunu farını yak frene bas gibi emir cümleleri kullandı.


Otorite olmak güzel fakat bu insanlar eğer özel sektörde olsa ya da bizim tercih seçeneğimiz olsa böyle davranırlar mı yıllarca doktorlarda bizi azarladı fakat özel hastaneler devreye girince azarlayan doktor sayısı azaldı. Devlet babanın gücünü kullanarak bize rezillik yaşatıyorlar hem para kazandırıyoruz hem de rezil oluyoruz.

Mehmet Mehmet 662 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini ve istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler