11 Temmuz 2014

Tüvturk Personelin Edepsizliği!

Aracı 09.07.2014 tarihinde sanayi de baktırmadığım yeri kalmadı. 10/07/2014 tarihinde gittim Konya merkezde ki Tüvtürk'e. Sağlam giren araba yürüyemez halde çıktı muayeneden. İçerideki personel el frenini öyle bir çekmiş ki arka tekerler kilitlenmiş araç yürümüyor!


Sanayi de ki ustaya geri götürdüm abi siz bu el frenini çekişle vurarak mı kaldırdınız dedi. Merak ediyorum onu yapan şahıs kendi arabasını öyle mi kullanıyor. Ben o el frenini bir önceki gün 50 kere indirip kaldırmışımdır.


Böyle hizmet verilecekse hiç verilmesin. Gelen vatandaşlara bağıra bağıra hakaret eder gibi konuşuyorlar. Edep yahu!

Yunus 3.156 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç muayenelerinde TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında aşağıdaki yönetmelik ve uygulamalara göre muayene hizmeti verildiğini belirtmek isteriz: * Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik * 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu * Karayolları Trafik Yönetmeliği * Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelik * Avrupa Birliği Direktifleri * T.C.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan Araç Muayenesi Kusurlar Tablosu Bu doğrultuda, istasyonda araç muayenesi gerçekleştirilirken aracın frenlerinde arıza olması sebebi ile el freni blole olmamış ve arka tekerlekler kilitlenmiştir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön