23 Eylül 2013

Tüvturk Personel Muayene Konusunda Keyfi Davranıyor!

Konya'da muayenemi yaptırmaya gittiğimde muayeneyi yapan şahıs zaten ön yargılı geldi neredeyse aracın motorunu bile oynuyor mu diye. Sallayacaktı. Şu isimli şahıs F** Ö** ismini dahi yazıyorum ki bilsinler. Zaten ön yargılı davranıyorlar 18 adet kusur buldu garibim sonra da çıkıyor başbakan demokrasi diye nerede adam kafasına göre davranıyor. Nerede soruyorum? İstediğini geçiriyor muayeneden istemezse geçirmiyor.

Benim aracı bir tarafı kalmadı bakmadıkları. Buldukları da bunlara bir çare bulunmasa orada olaylar çıkacak sayın başbakan. Haberin olsun. Konya'daki bu Tüvturk'e bir çare bulun.

Ali 276 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. İstasyonlarımızda, eğitim düzeyi T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığıtarafından belirlenmiş, uzun bir eğitim sürecinden geçirilmiş ve sonrasında yapılan sınavda başarılı olmuş personel ile hizmet verilmektedir. Buna rağmen oluşabilecek hataların önüne geçebilmek amacıyla kalite denetimleri ve tekrar eğitimleri gerçekleştirdiğimizi belirtir, siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, hizmet kalitemizi artırma yönünde değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön