29 Ağustos 2013 #1982168

Tüvturk Personel İşini Bilmiyor!

Aracımla 2 Ay içinde 3 kez Muayeneye girdim. Üçünde de farklı kusurlar çıkardılar. En son 28.08.2013 tarihinde Çankırı Kurşunlu Gezici Servis de görevli F** S** isimli kişi ruhsatımda sızdırmazlık raporu olmasına rağmen bakıp da görmemiş, sızdırmazlık raporu yok yazmış. Aracım 92 model olmasına rağmen arka emniyet kemeri yok demiş. Çalışan emniyet kemerlerine sorunlu yazmış. Motor numarasını okuyamamış.


Makine mühendisinin okuduğu LPG tank üzerindeki bilgileri okuyamamış fakat iki aya içinde iki kez muayenede görünmeyen Karoserdeki çatlağı gözden kaçırmamış. Kapılara emniyetsiz yazmış. Bu kadar keyfi standartsız bir kurum olamaz.

Cihan 333 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön