29 Mart 2013 #1714633

Tüvturk Personel Davranışı!

Bugün trafikte 35 AL XXXX plakalı siyah Volvo araç şoförünün trafikte diğer araçların ve insanların güvenliğini tehlikeye atacak hareketleri nedeniyle çok zor durumda kaldım. Doğrudan bir TÜVTurk müşterisi olmamama karşın, şahsın beyanı "Ben Tüvturk çalışanıyım kimse kuralları benden iyi bilemez" şeklinde olması, beni firmanın işe alım kriterleri ile ilgili endişeye sevk etti.


Canımızı emanet ettiğimiz, denetimden sorumlu bu şirketin çalışanları için belirlediği bir alım kriteri, değerlendirme sistemi yok mudur? Yoksa herhangi birisi Tüvturk çalışanı olabilir mi? Canımızı tehlikeye atan birisinin çalışanınız olması beni denetimden sorumlu tek firma olmanız nedeniyle endişeye sevk etti.

Utku 400 Okunma

Cevaplar

  • Utku01 Nisan 2013

    Şu her şikayete verdiğiniz aynı cevabınız, bu sitede yer alan şikayetler bile firmanızın neden Türkiye'nin en kötü şirketlerinden birisi olduğunu anlamamıza yetiyor. Sahip olduğunuz ayrıcalıklar, tekel olmanız bir gün elbet bitecek; o zaman siz de gerçekten ne kadar kötü bir müşteri ve halkla ilişkiler yürüttüğünüzü anlayacaksınız. Kısa ve dürüst bir araştırma yaparsanız, ülkenin en fazla şikayet edilen şirketlerinden birisi olduğunuzu siz de görebilirdiniz; ancak bunun için müşteriye ve çevreye saygılı olmanız gerekir. Ne yazık ki burada yazılanlardan bile sizlerin aslında ne kadar çaresiz olduğunu anlıyorum. Bu sizin suçunuz değil; sizleri bu ücretlerle eğitim bile vermeden çalıştıran yöneticilerinizin, şirketinizin olmayan yönetim politikasının bir sonucu gibi görünüyor. Saygılarımla.

  • Tüvtürk Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTURK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTURK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön