Tüvtürk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Tüvtürk Neden Kredi Kartı Geçmiyor Ve Bu Fiyatları Kim Belirliyor!

3.498görüntüleme
Erkan
Erkan 20 Temmuz 2020 14:27

Merhaba, 18.07.2020 de aracımı muayeneye götürdüm. Araç muayene ve egzoz emisyon ölçüm bedeli olarak nakit 422 TL alındı. Karşılığında makbuz verilmedi. Kredi kartıyla ödeme yapamıyorsunuz. Bu neden acaba? Açıktan alınan bedeller mi var? Her yerde ödeme aracı olarak geçen kredi kartı Tüvtürk'te neden geçmiyor! Ayrıca bu 422 TL bedeli kim, neye göre hesaplıyor? 15-20 dakika süren bir muayene, sadece kontrollerin yapılıp 1 sayfada rapor edilen bu işlem neden bu kadar yüksek bir bedel tutuyor!? Değişim, tamirat vs. Olmamasına rağmen alınan bu bedel birilerini zengin etmeye mi yarıyor!? Şikayetim inşallah e yarar ve kendilerine bir ayna tutarlar.

Tüvtürk Logo
Tüvtürk21 Temmuz 2020 16:44

Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tabi olduğumuz İmtiyaz Sözleşmesi kapsamında tahsilat yöntemi ayrıca tanımlanmamış olup, önceki dönemlerdeki gibi devam etmesinin öngörülmesi sebebiyle istasyonlarımızdaki tüm tahsilatlar nakit olarak gerçekleştirilmektedir. Her yıl muayene ücretleri, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı tarafından belirlenmektedir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Erkan
Erkan22 Temmuz 2020 01:05

Nasıl bir imtiyaz sözleşmeniz var ki, hiçbir kurum ve kuruluşa tanınmayan ayrıcalık sizlere tanınıyor. Bu imtiyaz! Sözleşmesinin detaylarını paylaşır mısınız. İnsanlar pandemi döneminde işsiz kalıyor, aylık 1000 TL yardımla geçinmeye çalışıyor. Ancak firmanız, 422 TL yi nakit olarak veremezsem aracımı muayene etmiyor. Polis kontrolüne takılırsam muayene olmaması nedeniyle ceza yiyorum! Vatandaşın imtiyazı ne olacak!? Susup kuzu kuzu bu bedeli ödemek mi?

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler