Tüvtürk Müşteriye Karşı Azarlama Ve Kaba Davranış

Onur Onur22 Eylül 21:19

Sayın yetkili,

Tuzla Tüvtürk Araç Muayene İstasyonunda Veznede çalışan personeller ve onların başındaki müdürlerinin müşterilere karşı tavırları saygısızca ve ahlakına uygun değildir. Sürekli olarak müşterileri azarlamakta ve müşterilerle gereksiz sokak ağzıyla polemiğe girmektedirler. Özellikle başlarında müdürleri olduğunu düşündüğüm beyefendi kesinlikle profesyonel davranan bir yönetici olmamakla birlikte, davranışları kurumunuzu zedeleyecek niteliktedir. Bir soru sormamın üzerine beni terslemeleri ile gelişen konu sözlü münakaşaya dönüşmüştür. Akabinde olay bana karşı sert ve saygısızca sözler ve tavırlar göstermek suretiyle ceryehan etmiştir. Söylediklerimi teyit etmek adına dilerseniz eğer 22.09.2020 tarihli 15:00 sularındaki kamera kayıtlarını kontrol edebilirsiniz. O veznedeki personelin başındaki beyefendi müdürlükten ziyade sokak kabadayısı gibi davranmaktadır.

Müdürlerinin davranışları hepsi olmamakla birlikte vezne personellerine de yansımış olup müşterilere karşı kaba ve saygısız davranmaktadırlar. Sürekli insanları terslemeyi huy edinmişlerdir.

Konunun yetkililerce değerlendirilmesi ve dikkate alınmasını rica ederim.

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 1 hafta önce

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak görüşme sağlanmıştır. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerinizin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alınacağını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ayten 3 hafta önce  

    Babalarının yeri gibi davranıyorlar. Gerçi babasının yeri olsa böyle yapamazlar. Demek ki yaptırım yok. Olsa böyle davranabilirler mi? Belki de arkadan personele böyle davranması mı söyleniyor anlamadım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler