05 Kasım
#12910962

Tüvtürk Muayeneden Geçirmedi

Tüvtürk araç rengi değişik şeklinde madde yazıp ağır kusur verdi. 2010 model aracım tavanındaki dama şeklinde olan çıkartma yüzünden muayene formuna araç rengi değişik yazıldı ve araç ağır kusurlu bulunarak muayeneden geçirilmedi. Aracın bundan önceki muayenelerinde böyle bir sorun yaşanmamıştır. Aracımda boya ya da renk değişikliği yok orijinal renginde. Konuyla ilgili üretici firmadan yazı almam ve tescil ettirmem halinde olabileceği söylendi.


Hangi üreticinin hangi arşivinden böyle bir şey bulabilirim ki. İlk sahibi ben de değilim neden bana başkasının bilgilerini versinler ki. Çok daha önemli ve risk teşkil eden bir çok araç dışarlarda muayenesiz dolaşırken bizler prosedürlere uygun iş yapıyoruz diye mi cezalandırılıyoruz. Tekrar tekrar aynı işlemler için kendi işlerimizden nasıl izin alacağız.

Yeşim Yeşim 1.855 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi06 Kasım

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler