sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Tüvturk Muayene Tekrarında Randevu Gerekiyormuş!

İsmail İsmail10 Ağustos 2016 09:05

Muayene tekrarı için aracımı götürdüğümde randevumun olmadığını söyleyerek muayene yapılmayacağını söylediler. Muayene tekrarı için randevuya ihtiyaç olmadığını daha öncesinden biliyordum. İnsanın parasıyla rezil olduğunu yeni gördüm. Böyle bir mevzuat varsa ya ilan edecekler, ya yeni bir yer yapacak, yedek eleman alacaklar. Bunun eşitlikle alakası olmadığını düşünüyorum.

Teklifim ya Tüvturk'ün karşısına başka bir firma daha açılır, ya da çarşı içlerine büro kurarak insanları şehir dışlarında kalan muayene istasyonlarına km.lerce yol giderek geri dönmelerinden kurtulunur. İnsanların kafası arabadan daha bozuksa olası bir yanlışlığın önüne geçilir. Sizlerden ricam birlik sadece Allah'a aittir. Ya yeni bir şirket, ya da kapasitelerini büyütsünler. Tek oldukları için insanları hor gördüklerini düşünüyorum.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 10 Ağustos 2016 10:35

Sayın Müşterimiz, Sadece randevulu olarak hizmet veren istasyonlarımıza randevu alarak muayene ve muayene tekrarı gerçekleştirilebilmektedir. Web sitesinde tüm duyurular yer almaktadır. http://www.tuvturk.com.tr/ linkinden istasyon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

profile-icon İsmail 09 Ağustos 2016 20:21

araç muayene istasyonnunun randevun yok diyerek muayene tekrarına almamasını keyfi bir uygulama olarak görüyorum muayene istasyonları daha önce muayene tekrarına öncelik verirken şimdi randevunuz yok diyerek insanları kapıdan çeviriyorlar böyle bir mevzuat varsa ya insanlara duyuracaklar yada şehir dişlarında olan muayene istasyonları için şehir içlerine büro açacaklar bugün yetkililerle kavga etmemek için 3 şöför geri ayrıldık TALEBİM ya muayene istasyonlarının kapasitesini büyütüp elemen almaları yada tüvtürkün karşısına yeni vede başka bir firmanın kurulmasıdır çogu konustuğum insanların muayene istasyonlarının keyfi davrandığından şikayetçi olduğunu gördüm saygılar.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ziyaretçi 15 Ekim 2019 13:58  

    İsmail arkadaşın şikayetine katılıyorum, bizde kurumlar vatandaşa yardımcı olmak yerine vatandaşa nasıl zorluk çıkarırız diye idari memurlar kıdem veya rütbe almak için ezelinden beri yarış halinde, hadi eskiden diyelim karayolları devlet filan falan bugün özel gene aynı değişen bir şey yok, İkinci konu daha evvel muayene istasyonunda vatandaşlık numarası ile alınan sıra şimdi plaka numarası ile alınır olmuş böyle oluncada ortalıkta bir sürü aracı varmış izlenimi doğuyor, dolayısı ile muayenedeki ciddiyet bana göre kalmıyor, yani eski tas eski hamama dönme eyilimi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler