22 Ağustos 2017
#9232014

Tüvtürk Muayene Tekrarı İçin Randevu Alamıyorum!

14 Ağustos'ta Hadımköy muayene istasyonunda aracım muayene tekrarına kaldı. Ertesi gün aracımın olmayan eksiklerini giderdim ve tekrar randevu almak için sisteme girdiğimde 10 gün sonrasına randevu bulabiliyorum. Yıllık iznimi randevu peşinde geçiriyorum sizlerin yüzünden. Defalarca çağrı merkezini aradım ancak yapacak bir şey olmadığını belirttiler.


Teknisyenin hiçbir teknik veri belirtmeden, açıklayıcı hiçbir madde olmadan ön rotta boşluk var yazmasıyla muayene tekrarına kaldım. Yetkili servis araçta herhangi bir sıkıntı olmadığını belirtti ama yapılmadığını gördükleri zaman yine bırakırlar deyip ön takımdan bir iki parçayı değiştirmek zorunda olduğumuzu söylediler.


Bir teknisyenin aklına gelip hiçbir teknik veriye dayandırmadan bir şeyler yazması ve aracı muayeneden bırakması, arkasından günlerce muayene tekrarı için randevu alamıyor oluşum.
Sisteminiz eski sistemden daha çürümüş durumda.

Ekrem Ekrem 4.010 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ekrem22 Ağustos 2017

    Keyfi ve hiçbir teknik veriye dayandırılmadan yapılan bir eksik bildirimi için herhangi bir cevabınız yok sanırım. Muayene tekrarı almak İstanbul Avrupa yakasında en az 4 gün sonrası veriyor?

  • Tüvtürk Temsilcisi22 Ağustos 2017

    Sayın Müşterimiz, Tüm istasyonlarımızda aynı güne tekrar işlemleri kapasiteye bakılmaksızın sağlanabilir, ancak diğer günlerde uygunluk durumuna göre randevu alınabilmektedir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları