21 Ocak 2014 #2247814

Tüvturk Muayene Teknisyeni Aracımın Kaputunu Açık Bırakmış!

23 Eylülde aracımı Ankara-İvedik'te bulunan Tüvturk muayene istasyonuna götürdüm.
İstasyondan çıktığımda Anadolu Bulvarı üzerinde 80-90 km gibi bir hızla giderken aracın ön kaputu açılarak ön cama vurdu. Ön kaputta birkaç yamukluk var ama asıl önemlisi, Tüvturk çalışanının hatasının, Anadolu Bulvarı gibi bir yolda zincirleme kazaya yol açabilecek olması.
Teknisyenin hatası ölümlü bir kazaya da yol açabilirdi.


Tüvturk tabii ki bu durumu hiç umursamadı. 2-3 kez telefonla aramış olmama ve daha sonra geri dönüş yapılacağı söylenmesine rağmen herhangi bir bildirim olmadı. İş ve ders yoğunluğu nedeniyle bu süre içerisinde ilgilenememiştim ama bu durumda bakanlığa şikayet etmekten başka seçenek kalmıyor.

İbrahim 688 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim05 Mayıs 2014

    Bununla ilgili hiçbir şey yapılmadığını belirtmek isterim. Size mecbur olmasak da bu kadar duyarsız davranır mıydınız, merak ediyorum.

  • Tüvtürk Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön