31 Ekim
#12883864

Tüvtürk Muayene Tarihi Sorgulama Sistemi Kurmalı

Tüvtürk muayene tarihi yaklaşan kişiye neden SMS ya da e-mail ile hatırlatma göndermez. Gerçi niye göndersin ki vatandaş ceza yesin bize ne diyebilirler. Peki vatandaş muayene tarihini nasıl öğrenebilir? Muayene tarihini öğrenebileceğimiz bir sorgulama sistemi var mı? Bu sorulara cevap veremezsiniz umurunuzda olmaz çünkü. Vatandaş araç alıyor aracı aldığı kişiye güvenerek söylenen muayene tarihini bekliyor ama aracı aldığı kişi yanlış söylemiş tarihi vatandaş trafikte ceza yiyor.


Tüvtürk bir hatırlatma mesajı göndersene güzel olmaz mı? Ben de ceza yedim. Aracı aldığım kişiye güvenmedim muayene tarihini sorgulamayı denedim böyle bir sistem yok. Neymiş Tüvtürk'ü arayabilirmişiz. 2019 yılındayız siz de sorgulama sistemi kurun. O kadar para alıyorsunuz hem de peşin ama vatandaş umurunuzda mı değil mi!

Savas Savas 2.615 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Savas08 Kasım

  İkinci el araç insanların muayene sorgulatabilecekleri bir sistem varsa paylaşabilirsiniz.

 • Savas04 Kasım

  Tüvtürk ten dönüş olmadı.

 • Savas02 Kasım

  Tekrar arayabilirsiniz müsait değildim. Be söyleyecekleriniz merak ediyorum.

 • Tüvtürk Temsilcisi02 Kasım

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları