11 Ağustos 2015

Tüvturk Muayene İptali ve Yeniden Muayene!

1. Muayeneye gittim araçta 3 ağır kusur gösterildi bunlardan biride ön sağ teker boşluğu rulman değişecek dediler. Diğer bütün kusurlarla hepsini yaptırdım geldim. Muayene tekrarına geldiğimde 2 kusura tamam denildi 3. kusur olan ön sağ teker boşluğuna da bu teker yapılmamış denilip randevuyu iptal edip en baştan tekrar randevu almam gerektiğini söylediler.


Muayenede değişen parçalar arabanın arkasında dediğim halde umursamayıp iptali bastılar neymiş tekerde boşluk varmış. Arkadaşım bu kusuru sen söyledin bizde tamirini yaptırdık. Başka kusur varsa demek ki sen tespitini doğru yapmamışsın demektir. Bana da yanlış parçayı değiştirtti. Ne dediysem anlatamadım yaptır gel dediler.

Ensar 737 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön