13 Mayıs 2013 #1792921

Tüvturk LPG Sorunu!

2009 model A2x tipi aracıma sıralı sistem lpg taktırdım. Muayene istasyonuna kadar ücret vere, vere geldim. Muayene istasyonuna aracımı aldılar ve bir müddet sonra aracım çıkmadan bana " aracınıza lpg takılmıyor muayene işlemi yapılamıyor" denildi.Nedeni nedir dediğimde" lpg tankı ve diğer tesisatların takılması Azami ağırlığını geçiyor. lpg takılamaz. Bu yasal bir durumdur denildi. " çünkü aracın net ağırlığı 1365 kg -azami yüklü ağırlığı 1665 kg dır. lpg ağırlığı yasal olarak 65 kg. imiş.


Bu 65 kg lpg ağırlığını koyarsak araca ağır tonaj olarak yüklenmiş oluyor. ve takılamıyor. Bu durumda benden muayene parası alındı. Lpg yi söktürüp muayeneye yeniden girdim. İkinci ücret ödedim.

Yunus 527 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi31 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön