31 Ağustos 2013 #1985353

Tüvturk Kurtköy Şubesi Şase Numarasını Beğenmedi!

77 A** plakalı aracı 29. 08. 2013 tarihinde Kurtköy Orhanlı muayene istasyonuna götürdüm. Geçen senede aynı araç aynı istasyondan muayeneye onay aldı. Bu gidişimde aracın şase numara etiketi fabrikasyon ve orijinal yerinde olmasına rağmen muayene yapan kişi şase etiketini bulamadı. Beni aracın yanına çağırdılar. Ben aracın yetkili servisi olduğumu söyleyerek aracın şase etiketini gösterdim.


Geçen sene de geçtiğimi şase etiketinin standart yerinde olduğunu söyledim. Ancak muayene sonunda şase numarası yoktur, emniyetsizdir denerek muayeneden kaldım. Evrakı veren kişi ''tekrar gelişinde muayene başlarken şase numarasının yerini gösterirsin muayeneden geçersin. ''gibi cevap verdi. Şikayetçiyim.

Hasan 347 Okunma

Cevaplar

 • Tüvtürk Temsilcisi05 Eylül 2014

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Muayene sonucuna itiraz için araç istasyondan ayrılmadan istasyon yetkilileri ile görüşebilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

 • Hasan23 Şubat 2014

  işim olmasa selam vermem!kabilinen bir kurum.hükümetle ahbap çavuş.alman bilse nasıl işlediğini alır tüv markasını.yada almanıda benzetmişler kendilerine..bu ülke bitmiştir.

 • Hasan07 Ocak 2014

  tanıdık ahbap bu bizden mantığıyla içi doldurulmuş, türkiyede işleyemeyen bir muayene istasyonu..

 • Hasan04 Eylül 2013

  ben otomotiv sektöründeyim.kaldıki muayeneye götürdüğüm aracın yetkili servisiyim.TUV türk de çalışan teknik muayene elemanlarının eğitimli bilgili donanımlı olduğuna inanmıyorum.iddia ediyorum.bir aracın şase motor numaralarının nerede olduğunu bilmek zorundasın..ama balık baştan kokmuş.alman TUV ü türkiyede maalesef tüh tüh!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön