14 Mayıs 2013 #1795216

Tüvturk KM Yanlış Yazılmış!

Siirt Tüvturk Fenni m yaptık vs çıktık. Bu ay aracımı satışa çıkarmamla adımın bir ü**** çıkması Tüvturk sayesinde oldu nihayetinde 2010 model araca nasıl sadece 45 km de yazılabiliyor. Bir söyleyin gelen müşteride herhalde Tüvturk'te bir akrabanız var deyip aracıma bakmadı bile ve gidip derdimi anlattığım Tüvturk istasyonunda ise saat 16:53 yarın gelmemi mesainin bittiğini söylediler.


Sizin suçunuz. Benim mi suçum? Mağduriyetin üstüne gidip geleyim mi dedikten sonra haksız olduklarını bildikleri halde özür dileyeceklerine çok kaba bir biçimde araç adınıza değil. Gidin sahibi gelsin denildi.Aracın daha ruhsatına bakılmamıştı. Devrine de almıştım zaten yani işleri sırf sorun.

Yusuf 206 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi olmanız şartı ile kimlik ve ruhsatla beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön