26 Mart 2013 #1707226

Tüvturk Kilometre Bilgisi Yanlış Yazılmış!

22 Ağustos 2012 günü aracımın muayenesini yaptırdım arabamı da Şubat 2013'te sattım. Aradan 1 ay geçtikten sonra satın alan kişi arabanın km'sinde oynandığını söyledi, ben de böyle bir şey olmadığını ve aracı servise götürüp gösterdiğimizde kesinlikle böyle bir şeyin olmadığını yapılan kontroller sonucunda belirttiler ancak daha sonra muayene istasyonuna gittiğimizde aracın muayenesinin 50900 km kayıtlardan öğrendik.


Arabayı 19900 km de sattım orada çalışan insanın yaptığı yanlışlığı, haksızlığı nasıl telafi edeceğim, bu yanlışlık nasıl düzelecek? Ortada bir mağduriyet var servis bu aracın kilometresiyle oynanamadığını söylüyor, bu durumu nasıl düzelecek.

Ali 312 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi olmanız şartı ile kimlik ve ruhsatla beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTURK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön