06 Eylül 2013 #1996115

Tüvturk Keyfi Uygulama Yapıyor!

Tüvtürk Ova beldesi muayene istasyonuna motorumla gittim. Kaskımın camsız model olduğunu bu kaskla muayene yapamıyacağını, kendilerinin vereceği kaskla işlemin yapılacağını bildirdiler. Verilen kask kötü kokan 35C de ter içinde herkesin kafasına giydiği her tip mantar enfeksiyonlarına açık bir durum.


İtiraz ettim kabul etmediler. Kaskı giydim. Muayene yapıldı hiç bir kusur bulunamadı. Tekrar çağrıldım. Far ölçümünün yeniden yapılacağı bildirildi. Motorla ölçüm cihazının karşısında durarak yapılacak. Tekrar aynı pis kaskı giymem söylendi. Rica ettim kendi kaskımla yapılmasını kabul ettiler, yapıldı. Rapor geldi teknik bir kusur yok. Kendi kaskımla son far kontrolü büyük kusur. Memurlar bana ceza verdi.

Tamer 157 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi14 Eylül 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön