18 Şubat 2013 #1637948

Tüvturk Kapalı Bekleme Yeri Yok!

Pendik Tuvtürk muayene istasyonunda ağustostata gittim Şubat tada soğukta beklerken döndük dünyanın parasını alıyorlar kapalı bekleme yeri aracı beklediğimiz tarafa neden yapılmaz anlamam Cafe vardı oda kapanmış ayrıca Cafe'de beklemek çay kahve içmek zorunda neden kalalım ki bir bekleme salonu yapacak paraları yok mu?

Mürsel 229 Okunma

Cevaplar

  • Mürsel19 Şubat 2013

    Orada da Bır çlar var 0850 herkese bedava dır ama sıın işini belli olmaz mail varmalar telefon ben ulaştırma bakanlığına d bıldıreceğim denetleme yok mu bu Pendik ıstasyonu buz gibisoğuk oluyor

  • Tüvtürk Temsilcisi18 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sosyal alanlarımızın (cafe, wc, mescit,yeme içme vs) yapımı ile ilgili öneriniz için teşekkür ederiz. İstasyonlarımızın bir kısmında sosyal tesis inşaatları başlamıştır. Hedefimiz , ihtiyaç duyulan tüm istasyonlarda bu hizmetin sunulmasıdır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTURK A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön