05 Nisan 2013 #1726357

Tüvturk Kalitesizlik!

2 yıl önce Edirne daha önce S. koçhisar şuberinde 45dk. muayene sürdü ama burda 10 dk. sürmedi çünkü komedi şöyleydi: Ankara-İvedik şubesine bi kaç ay önce gittim, aracın ufak tefek eksiklernden korkuyordm ama nerde. Ne farina ne lastiğine ne cam çatlağına ne modifiyesine ne yanmayan stop lambasına ne lpg sistemine vs. adam gibi bakılmadı; iş yoğunluğumuz çok diye çürük mazeretlere sığınmalar.


Aynı eski karayolları muayenesi gibi. Emin olun 1 saatte 100 araç geçiyor bu rezillikten. Umarım bu önemli can sıkmalar için TUVTÜRK'ün dikkati çekilir. Kalitesz personeller -şubeler bizi uzup sizi küçük düşürmez artık.

Levent 239 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç muayenelerinde TÜVTURK araç muayene istasyonlarında aşağıdaki yönetmelik ve uygulamalara göre muayene hizmeti verildiğini belirtmek isteriz: * Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik * 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu * Karayolları Trafik Yönetmeliği * Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelik * Avrupa Birliği Direktifleri * T.C.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan Araç Muayenesi Kusurlar Tablosu Bu doğrultuda, araç istasyona muayene için geldiğinde, aracın o andaki teknik ve görsel kontrolleri yapılmakta olup, muayene işlemleri tamamlandıktan sonra araç kullanıldıkça yol şartları ve kullanım durumuna göre farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön