24 Nisan
Yorum Yap
#10370578

Tüvtürk Kalitesiz Çalışma

Bugün motosikletimin muayenesi için Manisa Tüvtürk'e 12:15 randevusu için gittim. 11:50 sıramı aldım. 14:50'de muayenede çıktım. Maalesef gelen kişilerin oturması için bir gölgelik konulmamış. İlk girişte sıra alınan yerde bekleniliyor lakin asıl şahısların çağrıldığı ve evrakların teslim edildiği yerde tam 3 saate yakın güneşin altıda bekletildim. Bu saygısız insanlığa sığmayan bekletme şeklini geçtim. Muayene sonrası plakamı monte için kullanılan vidadan dolayı ağır kusur aldım. Doyamadılar sonra bir 3 saat daha bekletecekler. Saygısız profesyonel olmayan çalışanlarının seçimini yol geçen hani gibi geleni alan bir şirketten başka bir şey değilsiniz. Çalışanlarınız işini sevmiyor zoraki iş yapıyorlar. Niteliksizler. İnsan odağınızı artırın. Muayene gitmeden ne gerekiyor diye giriyorum sitenize plakayla ilgili hiçbir şey yok. İkinci el aldığım motorun plakasındaki 2 vida ağır kusur sayılır.

Erdal 9.906 Okunma

Cevaplar

  • Erdal25 Nisan

    Plakam çok net okunuyor. Vidalar hiçbir şekilde yazılara dokunmamakta ve engellememekte. Profesyonel surucu olarak herşeyime zaten sizden önce dikkat ediyorum. Vereceğiniz onay olsa da olmasa da zaten motorsikletim her daim kontrol ettiriyorum. Sokak arası motorsikletcileriyle aynı değerlendirilmek üzücü. Aynı basma kalıp cevap vermenizde ne kadar profesyonel olduğunuzu ispatlıyor. İlk önce insan egitimi verin is eğitimleri her zaman öğrenilen bir şeydir. Çalışanlarınız insanlara bakış açıları tepeden. Zannedersin genel müdür her biri. İnsanlarda bir daha uğraşmayayım diye alttan alıyor ve idare ediyor. Ama hiçbiri çalışmayı hak etmiyor. Eski bir yönetici olarak bunu dikkate alın. Gerçi almasanızda bu Kervan bu şekilde güdülecek ve güdülüyor. Tam halkımıza göre bir şirketsiniz maalesef. Her zaman haklı ve üsten bakan en büyük mercisiniz. Hayırsız işler

  • Tüvtürk Temsilcisi25 Nisan

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Sosyal alanlarımızın (cafe, bekleme alanı, wc, mescid, yeme içme vs) yapımı ile ilgili öneriniz için teşekkür ederiz. İstasyonlarımızın bir kısmında sosyal tesis inşaatları başlamıştır. Hedefimiz, ihtiyaç duyulan tüm istasyonlarda bu hizmetin sunulmasıdır. Tarafımızdan muayene kusur değerlendirilmesi yapılamamaktadır, muayene işlemi için aracın durumu istasyonda görülerek karar verilebilmektedir. 03.07.2017 tarihinden itibaren plakaların yönetmeliğe uygun olmaması Ağır Kusur olarak değerlendirilmektedir. • Plaka üzerine folyo yapıştırılması, şeffaf örtü konması • Plakayı basan resmi yetkili kurumun kullandığı karakter ve rakamların karakter kalıplarının dışına çıkılarak harf ve rakamların boyanması • Plaka basmaya yetkisi olmayan bir kurum kişi tarafından yönetmelikten gösterilen şekil şartları dışında plaka basılması • Dalgalı çizgi şeklindeki hologramın ve TR – Ayyıldız şeklindeki hologramın plakada bulunmaması • Plakaya harf ve rakamların okunmasını engelleyecek vida, yansıtıcı, boya vb. her hangi bir müdahalede bulunulması • Plakanın okunamayacak derecede yırtılması, delinmesi hasar görmesi, harf rakamlarının silinmesi • Plakanın okunamayacak şekilde bir yere monte edilmesi • Plakanın mührünün bulunmaması Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları