27 Ağustos 2013 #1979010

Tüvturk Kafalarına Göre Karar Veriyorlar!

1990 model BMW 3. 20i (e30) aracım var. aracı muayeneye sokuyoruz. Arabada fabrika çıkışında olmayan şeyler yapmamızı istiyorlar. Egzoz emisyonun da fabrika çıkışında bulunmayan katalizör takmamızı istediler. Adamlara taksak da bir işe yaramayacağını anlatamadık. Zaten insanlardan dünyanın parasını alıyorsunuz. bir de cebimizden durduk yere para çıkartmaya çalışıyorsunuz. ben de muayenesiz geziyorum.


Lastiklerim 205 kalınlığında ayrıca sport lastik. Adamlar ona da karışıyor. Bu lastik olmaz deniyor. Zaten normal 4 lastik parasına biz 2 lastik alamıyoruz. Bir de fırça yiyoruz. ucuz lastikle gelmişsin diye. Yapılan hiç bir iş tam değil. Aldığımız 3 kuruş maaşı arabaya ve muayeneye veriyoruz.

Sarp 514 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi31 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Araç muayenelerinde TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında aşağıdaki yönetmelik ve uygulamalara göre muayene hizmeti verildiğini belirtmek isteriz: * Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik * 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu * Karayolları Trafik Yönetmeliği * Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelik * Avrupa Birliği Direktifleri * T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan Araç Muayenesi Kusurlar Tablosu Bu doğrultuda , yukarıda belirtilen genelgelere göre işlem gerçekleştirilmekte olup, istasyonda muayene sonucuna itiraz hakkınız bulunmaktadır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön