sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Tüvtürk İşlem Süresi Uzunluğu

Hasan Hasan19 Ekim 16:27

Tespit muayenesi için 15:30 olan randevuma 15;00 da gelip kayıt sırası için yarım saat bekledim. Kısa sürede (15:40) muayene yapıldı. Arkaya geçip beklemem söylendi. 40 dakika sonra 16:20 de tespit raporu ve ruhsatımı 2 kez sorarak alabildim. Benden sonra araç muayenesine giren araçların işlemleri biterken, tespit raporunun bu kadar uzun sürmesi Tüvtürk te lerin aksak gittiğini göstermektedir.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Hasan 20 Ekim 16:43

En azından benim gibi şirket logosuyla ilgili tespit muayenesi için gelip, ilgili personel tarafından araç içeri dahi alınmadan görsel muayenesi yapıldıktan sonra evrakları geri almak için daha kısa süre bekletilebilir.

Tüvtürk Logo Tüvtürk 20 Ekim 16:37

Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç muayenesi internet üzerinden randevu alırken belirtildiği gibi randevu saati itibariyle toplam 120 dakikaya kadar sürebilmektedir. Muayene tekrarına kalan araçlar için aynı gün içerisinde muayene tekrarı işlemi yapabilmesi sebebiyle bu taleplerin çok olması durumunda belirli saat aralıklarında aşırı yoğunluk yaşanabilmektedir. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler