17 Ekim 2016 #6698737

Tüvturk Hizmet Kalitesi Çok Kötü!

Aracımı 15 Ekim 2016'da Adana Seyhan Tüvturk'te muayeneye götürdüm. Çalışanların hitapları çok kötü. Araçları kullanırken çok dikkatsizler. Araba giderken el freni çekmeler, gaza ani basıp hızlanıp ani frene basmalar. Arka kapımı açarken duvara vurdu. egzos muayenesi istasyonda yapılır deniliyor, egzos muayenesi yok.


Bir açıklama ve bilgilendirme yapmadan arka orta emniyet kemerin yok git taktır geçemedin muayeneden diyor. Emniyet kemeri koltuk altından çıktı tabi ama beyefendi yazmış bulundu. Bir daha bu istasyona kesinlikle gelmeyeceğim!

Hüseyin 1.564 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Gelişimimize katkı sağlayacak değerli bildiriminiz için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konular titizlikle araştırılarak gerek personelimiz gerekse operasyonel süreçlerin iyileştirilmesi için uygun aksiyonlar alınacaktır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön