20 Şubat 2013 #1644246

Tüvturk Hem Para Ödüyoruz Hem Aşağılanıyoruz!

Gezici araç muayene istasyonunun ilçemize geleceği taahhüt edileceği tarihlerde sudan bahanelerle gelmiyorlar. Ben de Erzurum'daki istasyona götürdüm. Egsöz gazi ölçüm yerinde insanlar beklemesine rağmen görevli , arkadaşlarıyla muhabbetteydi. Geldiğinde işe hiçbir ölçüm muayene yapmadan evrakımızı verdi.


En çok bizi üzen havanın -10 derece olmasına rağmen bizi soğukta dışarıda bekletmeleriydi. Bunu söylediğimizde de alay edilerek cevabımızı aldık. Böyle mafyavarı bir kurum görmedim daha evvel.

Hasan 210 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTURK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alındığını bilmenizi isteriz. Sosyal alanlarımızın (cafe, wc, mescid,yeme içme vs) yapımı ile ilgili öneriniz için teşekkür ederiz. İstasyonlarımızın bir kısmında sosyal tesis inşaatları başlamıştır. Hedefimiz , ihtiyaç duyulan tüm istasyonlarda bu hizmetin sunulmasıdır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTURK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön