23 Nisan 2013 #1759042

Tüvturk Hatalı km İçin Verilen Evrakın Yetersizliği!

Şikayetim den sonra TüvTurk'ün göndermiş olduğu mesaja karşılık muayene istasyonuna gittim. Bana bir evrak vererek Km yanlışlığını kabul etiler. Fakat 5664'e gelen mesajı düzeltimeyeceklerini ve benim ulaştırma bakanlığıyla görüşmem gerektiğini bildirdiler. Burada yanlışı yapan Tüvturk muayene istasyonu dur ve benim ulaştırma bakanlığından hangi birimle yada ne şekilde bu hatayı düzelticeğimi bile söyleyemediler.


Kimsenin kimseye güvenmediği bu ortamda elimde evrakta olsa aracımı satmakta zorlanmaktayım aynı zamanda insanlar karşısında Tüvturk yüzünden yanıltıcı durumuna düştüm ve halende şüpheyle . Bu yanlışın mesaj uygulamasından düzelmesini acilen talep etmekteyim.

Soner 184 Okunma

Cevaplar

  • Soner16 Mayıs 2013

    Bu cevap bana daha önce iletilmiştir.denileni yaptım fakat bana bir kagıt verildi.Ben mesaj yolu ile gelen hatalı km'nin değişmesini talep etmekteyim.Aynı mesajı gönderip sorunlara yanıt veriyomuş gibi yapmayın lütfen.

  • Tüvtürk Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. KM ile alakalı hatalı işlem yapıldığını düşünüyorsanız araç sahibi olmanız şartı ile kimlik ve ruhsatla beraber en yakın istasyonumuza başvurarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön