25 Mart 2013 #1705699

Tüvturk Hatalı İşlem ve Personel Davranışındaki Olumsuzluklar!

Personelinin vize bitiş tarihini ruhsata 2 ay önce yazmasından dolayı trafik cezası ödediğimi ve bu cezanın tuv personelinden kaynaklı olduğundan dolayı ödenen cezanın tarafıma geri iade edilmesini istemiştim. Tuv genel merkezinden bu konuyla alakalı bir telefon aldım ve ödediğim cezanın bulunduğum ilin muayene istasyonu tarafımdan ödenmesi gerekildiği bilgisini aldım.


Aracımın gerçek muayene tarihi geldiğinde konya muayene istasyonu amiri ile görüştüğümde tarafıma çok olumsuz şekilde ve oldukça ilgisiz,ükelaca cevaplar aldım.2. bir sorunum ise aracımın sadece 1 çamurluk sinyalinin yanmaması sebebiyle ağır kusurlu olarak muayene tekrarı aldım. Zaten çoğu araçta çamurluk sinyali dahi yok.

Mehmet 186 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön