29 Haziran 2015

Tüvturk Hatalı Gecikme Bedeli Tahsilatı!

6552 sayılı kanun kapsamında vatandaşlara sağlanan araç muayene gecikme ücretlerinin kısmi affına bağlı olarak, Tüvturk istasyonlarında vatandaşlardan kuruş bazında fazla gecikme ücreti alınmaktadır.


Örn: 181,72 alınması gerekirken 181,75 alınıyor. Fark 3 kuruş ama binlerce aracın muayenesinden elde edilen kazanç eminim çok yüksek miktarlardadır. Maliye Bakanlğı'na bağlı müfettişlerin durumu irdelemesi ve harekete geçmesi gerekmektedir diye düşünüyorum.


Ayrıca belirtmek isterim ki durumu ilettiğim kayıt ve muayene personellerinin tutum ve davranışları da aşırı kaba ve rahatsız edici. Tatmin edici cevap vermeyi bırakın gecikme bedeli hesaplamasını bildiklerinden şüphe duydum.

Muhterem 430 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz konu araştırılmak üzere ilgili birimlerimize aktarılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön