17 Mart 2014

Tüvturk Haksız Talep Edilen Hizmet Bedeli!

Bugün aracımı muayene ettirmek için Tüvtürk web sitesi üzerinden randevu almak istedim. Bilgileri girdikten sonra ödeme sayfası çıktı ve muayene ücretinin önceden tahsil edileceğini sandım ama baktım ki hizmet bedeli altında 13 TL gibi ücret almaktalar.


Belirtilen telefon numarasını aradığımda karşımdaki bayan bu ücretin "Randevu Danışmanlık Hizmet Bedeli" olduğunu söyledi.


Randevu almak için birinin beni arayıp, bildiğim detayları söylemesi için para verecek değilim. Zaten firmaya muayene sırasında ücret ödüyoruz. Bu ödemenin açıklaması nedir?


Resmen haksız kazanç... Resmi kanallar üzerinden de gerekli şikayetleri yapacağım ve bu işten vazgeçmeyeceğim!

İsmail 820 Okunma

Cevaplar

  • İsmail27 Mayıs 2014

    Bilgilendirme için teşekür ederim fakat bu internet sitesi, araç muayenesi için web arama motorlarında "araç muayene randevu" yazarak arama yaptığından ilk sayfada çıkıyor. Sitenin içeriği, randevu alım sırasındaki talepleri vb. bütün detaylar da resmi görünüyor. Ta ki ödeme sayfası karşımıza çıkana kadar. Herkesin dikkat edeceği bir farklılık değil. Sitenin içeriğinde danışmanlık hizmeti verildiği yada TUVTURK resmi sitesi ile bağlantısı olmadığı belirtilmeli. İyi çalışmalar.

  • Tüvtürk Temsilcisi21 Mart 2014

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. 118 70 numarası ile http://www.aracmuayenerandevu.net/ web sayfasının TÜVTÜRK ile ilişiği bulunmamakta olup, tarafımıza haftanın 6 günü 08:00-20:00 saatleri arasında hizmet veren 0850 222 88 88 numaralı Çağrı Merkezinden veya www.tuvturk.com.tr adresinden ulaşabileceğinizi belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön