24 Haziran 2016 #5802721

Tüvturk Haksız Kazanç!

Tüvturk' e dorsemi genel muayeneye götürdüm, eksikleri yazdılar tamire götürüp yaptırdım tekrar muayene tekrarına gittim, bu sefer kusur olmayan yerden kusur buldular, dosyayı yaktılar. Tüvturk'ü aradım olayı anlattım ama nasihat aldık, muayene hakkı 1 defa mis ben 1 defanın az olduğunu en az 2 veya 3 hakkım olması gerektiğini söyledim, bunun haksız kazanç olduğunu anlattım, kendim dinledim" prosedür böyle beyefendi beyefendi, olamayız", hiçbir zaman hakkımızı aramayı bilmiyoruz sineye çekiyoruz.


1 kontrolde bulamadığın eksiği 2. kontrolde bulacaksın, dosyayı yakacaksın ver bir daha 200 TL daha ha, biz parayı yerden topluyoruz. Tır kazançlarından haberiniz var mı, mazottan açık büfe gibi vergilerden haberiniz var mı? Millet vergisini ödeyemiyor sen dosya yakıyorsun.

Mustafa 514 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi24 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Karayolları Trafik Kanunu’nun değişik 35. maddesi gereğince çıkarılmış olan Araç Muayene İstasyonlarının açılması, işletilmesi ve araç muayenesi hakkındaki yönetmeliğin 8’nci maddesinde belirtilen esaslara göre, muayenesi yapılan araçlar muayeneden geçemedikleri taktirde, kendilerine tanınan 1 aylık süre içinde aynı il içerisinde sabit bir muayene istasyonuna gelerek muayene tekrarını yaptırmak zorundadırlar. Bu süre içinde gelinen ikinci muayene, muayene tekrarı olarak sayılacağından ücret tahsil edilmeyecektir. Ancak muayene tekrar işleminde var olan Emniyetsiz, Ağır ve Hafif kusurlar tekrar kontrol edilmekte olup, Ağır ve Emniyetsiz kusurlardan bir tanesinin dahi giderilmediği görülmesi halinde araç muayenesi olumsuz sonuçlanmaktadır. Dolayısıyla muayene tekrarından da kalan araçlar için ücret ödenerek yeniden muayene işlemleri başlatılmalıdır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön