Tüvtürk Güven Vermiyor ,Değer Katmıyor!

Yunus Yunus09 Ağustos 11:13

06.08.2020 tarihinde sıfır Toyota Corolla araç aldım yetkili serviste LPG takıldığı için muayene yapılması gerekti. 08.08.2020 tarihinde Adana Yüreğir Tüvtürk istasyonuna 01**98 plakalı aracımı muayene olması için götürdüm. Araç uzun hüzmeli farlar çalışmadığı gerekçesi ile muayeneden ağır kusur olarak bırakıldı.

 Bu süre zarfında muayeneyi yapan görevli tarafından bana hiçbir şey sorulmadı. Ben araçta uzun far asistanı olduğunu bu yüzden aktif konumda iken uzun far yanmış vaziyette kalmaz dedim kendilerine nasıl aktif olup pasif olduğunu gösterdim bunda benim ve aracın kusuru olmadığını defalarca anlattım ama sistemin kapandığı bildirerek aracının muayenesini onaylamadılar ve pazartesi gelmemiş söylediler.

Tüvtürk ve çalışanları araçtan ve özellikten anlamadan aracı muayeneden bırakıp paramızla rezil oluyoruz. Tüvtürk sloganında olduğu gibi güven vermiyor değer katmıyor.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

Tüvtürk Logo Tüvtürk 2 hafta önce

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Muhammed 1 hafta önce  

    Tüvtürk 20/30dk da 400-500 TL kazanan bir kurum profesör muayenesi bile daha ucuz

  • profile-icon Şuayip 4 hafta önce  

    Güvensizlik diz boyu, kendi ceplerine paraları doldurup yandaşlarına değer Katar.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler