12 Nisan 2013 #1739163

Tüvturk Gezici İstasyonların Program ve Randevu Sistemi!

Ben 67 yasında İzmir urla da yılın bazı aylarını bir tür huzur evinde geçiriyorum bu yıl İstanbulda iken otomobilimin muayene zamanı geçti 1 nisan da urlaya dönünce Tüvturk sayfasında nisan 1-2-4-5 inde gezici ekibin İzmir çeşme de randevusuz sabah çok erken giderek vizemi alabileceğimi iki kerede telefonla teyid ettim. 4 nisan 06. 00 de çeşme garajlardaki geçecilerden doğru yerde olduğumu öğrendim. 08. 30 gelen görevli o haftanın bütün randevularının verdiğini nisan 11 de urlada olacaklarını erken giderek o hafta için gün alabileceğim söyledi bu sabah 05. 00 de urla sanayisinde 52. oto idim 09. 00 da Karaburundaki işler bitmedi.

Belkiz 5.841 Okunma

Cevaplar

  • Belkiz19 Nisan 2013

    EVET TÜVTÜRK BANA TELEFONLA DÖNDÜ ANCAK HİÇ BİR ÇÖZÜM ÜRETMEDİLER. BANA ONCA SIKINTIYI YAŞATAN PERSONELDEN NEDEN BÖYLE OLDUĞUNU SORMAK GEREĞİNİ BİLE DUYMADILAR. TÜVTÜRK MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ PERSONELİ HALA TELEFONLARDA GEZİÇİ İSTANYONLARIN RANDEVUSUZ ÇALIŞILDIĞINI SÖYLEMEYE DEVAM EDEYORLAR. ( HERGÜN 32 ARABAYA BAKILIYOR OGÜN SIRAYA İLK GİREN 32 OTOMOBİL MUAYENE EDİLİYOR ) PAPAĞAN GİBİ EZBERLEN AYNI CÜMLE. NETİCEDE BEN 18 NİSAN 2013 DE SARNIÇ TÜVTÜRK İSTASYONUNDA MUAYENİMİ YAPTIRDIM. VASATİ 200 KLM. YOLYAPARAK. ORADAN AYRILMADAN ÖNCE İSTASYON YETKİLİSİNİN KİM OLDUĞUNU ÖĞRENİP DURUMU KENDİSİNEDE BİLDİRDİM. ORADAN ALDIĞIM CEVAPTA ÇOK KOMİK " EVET MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİNİN BÖYLE CEVAP VERMEMELERİ GEREKTİĞİNİ ÜST KADEMELERE DEFALARCA SÖYLEMEMİZE RAĞMEN HALA DURUM AYNI " SİZCEDE KOMİK DEYİLMİ??? BURADA ASIL ÖNEMLİ OLAN KONU BU GEZİCİ İSTASYONLARIN RANDEVU SİSTEMLERİNDE ARADA BİRTAKIM SİMSARLAR YANİ HAVADAN PARA KAZANMALAR PAYLAŞANLAR TÜREMİŞ DURUMDA. RESME BİR DE BU AÇIDAN BAKIN VE TÜVTÜRK Ü BÖYLE GÖRÜN. EĞER BİR NETİCEYE ULAŞABİLİRSENİZ Kİ ( PEK ÜMİTLİ DEYİLİM ) BEN DE BİLĞİLENEBİLİRSEM MEMNUN OLURUM. BELKIZ KIROĞLU

  • Tüvtürk Temsilcisi18 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili, Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön