19 Şubat 2013

Tüvturk Eski Model Araçlara Ön Yargılı Bakılıyor!

1)Ben 1987 model aracın bugüne kadar hiç sökülmemiş taban halısını sökmek zorunda mıyım? Araç sahibi bir bayan veya yaşlı insan olsa aynı şeyi yapacak mısınız?
2)Bugüne kadar bu halı hiç sökülmedi , neden şimdi mi aklınıza geldi?


3)15 dk doldu deyip onay verılmedi. Bana muayenenin 15 dk da yapılacağı belirtilse gider serviste bu bölgeyi açtırırdım. Üstüm başım leş gibi oldu, çektiğim eziyet sinir harbi anlatılmaz.
4)Bir haftadır serviste bakımı yapılan bir araca saçma sapan her türlü şey hafif kusur yazıldı:
Ford firmasını araç üzerindeki etiketleri hatalı veya eksikmiş, 26 yıldır orda olan etiket yeni mi hatalı oldu?
5)Pardon, eski araçya 1 kerede geçerse olmaz.

Okan 300 Okunma

Cevaplar

  • Okan09 Ocak 2014

    Önemli olan bir araçta ağır kusur yoksa tek seferde geçmesi gerekir.Ben bana olan uzaklıgı git gel 70 km yi bulan bir yere kışın 2 kere gidiyorsam ve 2. gidişimde gereği yapılıyorsa aracı TUVTURK e goturmeden bakım onarım yaptırmanın ne esprisi var?

  • Okan19 Şubat 2013

    Önemli olan testiyi kırmamak,bir kere testi kırıldı mı asla eki haline gelmiyor.TÜVTURK personeli kendileri araç muayneye geldiğinde ne şekilde muamele görmek istiyorsa vatandaşa öyle davransın. Eski arabalara karşı olan bu önyargılarında da lütfen vazgeçsin,bu araç 1 haftadır serviste bakım gördü ve bir sürü masraf yapıldı tek seferde sorunsuz geçmesi için.Benim raporuma 2 sayfa "hafif kusur" yazıldı,agır kusur yok.Aracım muayneden geçti mi?Hayır,sebep>>şasideki 26 yıldır hiç açılmamış olan halıyı 2 dk da kesip şasi noyu temizleyip arkadaşa gösteremediğim için. Ağır kusur bulursanız lütfen yazın "teşekkür "eder ordan ayrılırım.Ama raporunuzda aracımın lastik ebatını bile doğru yazmadınız,bu da bu raporun nasıl hazırlandığının aynası. Eğitim şart .

  • Tüvtürk Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTURK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön