05 Eylül 2013 #1994929

Tüvturk Daha Önce Muayeneden Geçen LPG Tankı Bu Kez Geçirilmedi!

NM416000006731619 Şase numaralı aracım 2011 yılında aynı LPG tankı il Afyonkarahisar Tüvturk merkezinde geçmişti. 2013 yılında götürdüğümde aracıma LPG tankına uygun monte edilmemiş olarak ağır kusur buldular. Konu ile ilgili araştırma yaptım 2 sene içerisinde LPG tankı herhangi bir kanunda değişiklik yokken 2011 de neden geçti 2013 yılında neden kaldı. Bu işi yapan 2011 yılındaki çalışanınız işi bilmiyor. Yada 2013 yılındaki çalışanınız işi bilmiyor.


Şu anda 2 çalışanınız da aynı yerde devam etmekteler. Bu konuda hakkımı sonuna kadar arayacağım. Bu konuyu da bilmenizi isterim.

Hüseyin 305 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi23 Kasım 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Araç muayenelerinde TÜVTÜRK araç muayene istasyonlarında aşağıdaki yönetmelik ve uygulamalara göre muayene hizmeti verildiğini belirtmek isteriz: * Araç Muayene İstasyonlarının Açılması, İşletilmesi ve Araç Muayenesi Hakkında Yönetmelik * 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu * Karayolları Trafik Yönetmeliği * Araçların İmal, Tadil ve Montajı Hakkında Yönetmelik * Avrupa Birliği Direktifleri * T.C.Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı tarafından yayımlanan Araç Muayenesi Kusurlar Tablosu Bu doğrultuda, araç istasyona muayene için geldiğinde, aracın o andaki teknik ve görsel kontrolleri yapılmakta olup, muayene işlemleri tamamlandıktan sonra araç kullanıldıkça yol şartları ve kullanım durumuna göre farklı arızalar ortaya çıkabilmektedir. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön