12 Ekim 2013

Tüvturk Çok Yavaş Çalışıyor!

Dudullu tesisinde 7 gişe var 4 kişi çalışıyor, bir yoğunluk var yazık bu insanlara en iyi yaptığınız iş para almak ondan sonra hizmet sıfır. Hiç mi denetlemiyorsunuz adam bir işlem alıyor 10 dk ekrana bakıyor haber mi okuyor, ne yapıyor bilmiyorum.

Biz bekliyoruz hem para veriyoruz birde burada mağdur oluyoruz. 16:00 da randevum var 6 dan önce çıkamıyorum buradan randevuyu neden alıyoruz? Mantığı ne randevunun. Halk isyan ediyor burada.

Emrah 280 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi14 Ekim 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön