31 Ekim
#12880293

Tüvtürk Ceyhan Araç Muayene İstasyonunda Egzoz Muayenesi Yaptırmayın

11.06.2019 tarihinde 44KU*** plakalı aracımı Ceyhan araç muayene istasyonundaki egzoz muayenesine götürdüm. Değişik bir rampa koymuşlar rampaya çıkana kadar canım çıktı. Bir sağa yap, bir sola yap, geriye al, ileri al sanırsınız ehliyet sınavına gelmişsiniz. Aracı bırakıp gidesim geldi. Allah var çalışan arkadaş çok yardımcı oldu şikayetim onunla alakalı değil.
Sonunda çıktım rampaya rampanın yanında değişik demirler koymuşlar az kalsın düşüp sakatlanacaktım. Anlayacağınız paramızla rezil olduk. Diğer istasyonlarda böyle değil rampa yok. Yüreğir istasyonunda direk girdim muayene yaptılar. Burada da öyle olması gerekli. Hala aynı değişmemiş.

Murat Murat 1.774 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi31 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Tarafınıza dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler