28 Mart 2013

Tüvturk Buldukları Hataya Yanlış Kod Verdiler!

16 B** 6* Plakalı aracımı 18 Martta muayeneye götürdüm. 1985 model olan aracımda normal eksiklikler vardı. Ama altındaki ceviz büyüklüğünde üç adet kısmi çürümeye öyle bir kod verdiler ki , aracım ağır kusurlu olarak geri çevrildi. Üç günüm heba oldu. Kusur no:7.1.6 ve 7.1.8 Karoseri/ taşıyıcı parçalar: Ön solda ve sağda çatlak var.

Çürümenin olduğu yer karoseri taşıyan parça değil, karoserin kendisidir. Kodda geçen parça şase olur ki , öyle bir durumda arabanın beli kırılır ve çöker. Mecburen yaptırdım ve tekrar götürdüm. Bulunduğum yerden tüv 40 km. iki defa gittim ve geri geldim. İnsaf artık. Personel de burunlarından kıl aldırmıyor. Kimi kime şikayet edeceksin. Allah'a havale ettim.

Cemalettin 2.582 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön