07 Eylül
#12565144

Tüvtürk Benzinde Çalışmadı

Silivri istasyonundan muayene aldım. Aracım 94 model Broadway. Neyse sıra bana geldi. Yetkili geldi, araç LPG li olduğu için gaz kaçaklarına baktı. Araba benzinde çalışıyor mu dedi. Dedim benzin yok çalışmaz bilmiyordum dedim. Dene bakalım belki çalışır dedi çalıştıramadım. O zaman muayeneyi iptal ediyorum dedi paranı içeriden alabilirsiniz dedi girdim aldım. Şimdi olayı anlarım her şeye tamam geçsin geçmesin umurumda değil.


Ancak araç benzinde çalışmadığı için neden içeri sokulmuyor neden muayene edilmiyor? Sonuçta bu bir eksik değil mi kusur değil mi. İşimiz gücümüz var vakit bulamıyoruz ama beyefendiler kafasına göre sorun çıkarıyor. Ben şimdi benzini aldım geldim diyelim içeride sen bu aracı muayene ettiğinde eksik çıkartırsan ne olacak? Yine git yine yaptır. Bende bunu anlamıyorum. Gerçekten devletin bu Tüvtürk şikayetlerine el atması gerekiyor.

Özkan Özkan 998 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Özkan07 Eylül

    yüz binlerce şikayet var ancak firma kendini düzeltmek yerine "otomatik formalite" cevaplar veriyor. Hiç-bir gerçekliği olmayan cevap veriyormusuz gibi lanse edilen işler. arabayı al muayeneye kardeşim. İçerde ne kadar kusur varsa yaz bana. Bende hepsini tek seferde yaptirayim kimse mağdur olmasın. saçma sapan işler. Bir benzin yüzüne simdi 2inci defa ugras. Girecem. Muayeneye yine eksik var diyecek bu sefer 3uncu kez muayeneye. Lanet olsun ya

Ziyaretçi Yorumları