14 Ekim 2016 #6686035

Tüvturk Bekletiyor!

Araç muayene istasyonuna gittiğimde ne sıra alma makinesi çalışıyordu, ne de aldığımız sıra gözüküyordu. Böyle bir saçmalık olamaz sabah sabah gittik bir de millette artistlik yaparak yeniden sıra alınıyor. Bu ne kötü kardeşim olmaz olsun bizim bu Türk insanımızda insanlara davranma şekli kadar kötü. Bir şey yok oraya düştün ya hakkını arıyorsun ya bana yapılan gibi bir şey yapılıyor hakkımı aradığım için. 2004 yılından bu yana kadar muayeneden geçen aracımı muayeneden geçirmiyorlar. Olmaz olsun böyle sisteme.

Süleyman 1.135 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman22 Ekim 2016

    Beyfendis ben zaten saat veya süreye karşı değilim benim alınan sıram gözükmüyor diyor orada sabah gittiğimizde ruhsatları tek tek yeniden sıraya koydular yani sabah 5 de gelen şahıs bizden önce gitti ve benim arabamdaki t. u. V onaylı amatısoru muayeneden geçirmiyorlar böyle bi saçmalık olmaz o zaman t. u. V un verdiği onayı da kabul etmeyen bir istasyonunuz var ve ayrıca benim aracım 87 model bir araç bana orjinal takdir diyor bu araba 87 model neyin orijinali bir sıkıntısı yok yere yakın değil amatısörler coil olduğu için geçirmiyorlar bogle bir saçmalık görmedim ben bu olay Kırıkkale merkez istasyonunuzda gerçekleşiyor. Ayrıca bu araç 2004 yılından bu yana muayeneden sorunsuz geçmiş yani bu şekilde. Yani neymiş hakkını aramayacak mışın ararsan bi yerde en ufak bir şeye sıkıntı çıkarılabiliyormuş

  • Süleyman22 Ekim 2016

    Beyfendis ben zaten saat veya süreye karşı değilim benim alınan sıram gözükmüyor diyor orada sabah gittiğimizde ruhsatları tek tek yeniden sıraya koydular yani sabah 5 de gelen şahıs bizden önce gitti ve benim arabamdaki t. u. V onaylı amatısoru muayeneden geçirmiyorlar böyle bi saçmalık olmaz o zaman t. u. V un verdiği onayı da kabul etmeyen bir istasyonunuz var ve ayrıca benim aracım 87 model bir araç bana orjinal takdir diyor bu araba 87 model neyin orijinali bir sıkıntısı yok yere yakın değil amatısörler coil olduğu için geçirmiyorlar bogle bir saçmalık görmedim ben bu olay Kırıkkale merkez istasyonunuzda gerçekleşiyor.

  • Tüvtürk Temsilcisi22 Ekim 2016

    Sayın Müşterimiz, Muayene istasyonlarında randevu, kayıt işlemlerinin sıraya koyulabilmesi için oluşturulmuş sistemdir. 08:30 randevusu için 08:30-09:00 arası kayıt işlemlerine ayrılan süre olup, aynı sıraya göre 09:00-10:30 saatleri arası araç muayene kabulü için öngörülen süredir. Araç muayenesi internet üzerinden randevu alırken belirtildiği gibi randevu saati itibariyle toplam 120 dakikaya kadar sürebilmektedir. Kontrol edildiğinde muayene tekrarı için 1 saat 49 dakika içerisinde işlemleriniz tamamlanmış görülmektedir. TÜVTÜRK olarak istasyonlardaki araç yoğunluğunu, kapasite kullanım oranlarını ve müşteri bekleme sürelerini sürekli olarak analiz etmekteyiz; bu doğrultuda siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, bekleme sürelerinin asgari düzeylerde tutulması amacıyla değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön