21 Ağustos
#12466636

Tüvtürk Aydın Mağdur Etti

20.08.2019 tarihinde Aydın merkez Tüvtürk istasyonuna aracımı muayeneye götürdüm. Arka plakanın yenilenmesi gerektiğini söylenerek muayene tekrarına bırakıldı. Arka plakayı değiştirdim ve tekrar götürdüm. İkinci muayenede ön plakanın da değişmesi gerektiği söylenerek araç muayeneden bırakıldı.


İstasyon hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmiyor. Teknisyen şahıs rapora ön arka plaka yazdığını iddia ediyor. Kendi bilgi raporuna ön arka plaka diye yazmış ama bana verilen muayene raporunda öyle bir şey yazmıyor ve suçu plakayı değiştirdiğim şoförler odasına atıyorlar.


Bari rapora "lar" çoğul eki ekleyerek plakalar yazsaydınız!


İstasyon arka plaka demek yerine her iki plakayı da değiştir deseydi değiştirirdim. 30 TL plaka ücreti için neden 280 TL muayene ücretini çöpe atayım.


Tüvtürk müşteri hizmetlerini arayıp şikayette bulunmama rağmen sonuç alamadım.


Sonuç olarak muayene ücretimi yok ettiler.

Ramazan Ramazan 2.947 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi28 Ağustos

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

Ziyaretçi Yorumları