12 Nisan 2013 #1739800

Tüvturk Aracın Kusurlarını Görmeyen Personel!

10. 04. 2013 tarihinde Cenay Ltd. Şti. ne ait aracımı Bornova/İzmir istasyonuna muayeneye götürdüm. İşlemlerin tamamlandığını belirterek aracım ve herhangi bir bilgi verilmeden evraklar tarafıma teslim edildi. Daha sonra incelediğimde hafif kusurlardan Araç kmsini değiştirildiği ve far ayarının hatalı olduğunu gördüm.


İtiraz ettiğimde Trip km sinin ( sonuna 0 eklenerek) yazıldığını gördüm, far ayarını yaparken far üzerinde yazan eğim değerini ve aracın ortasından eksen ayarının yapılmadığını ve kusur olarak yazıldığını gördüm. Muayene işlemlerini yapan personelin araçlar hakkında bilgi sahibi olması ve araç sahibine kusurlar hakkında bilgi vermesi gerektiği açıktır.

Cengiz 263 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz, Öncelikle görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. İstasyonlarımızda, eğitim düzeyi T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığıtarafından belirlenmiş, uzun bir eğitim sürecinden geçirilmiş ve sonrasında yapılan sınavda başarılı olmuş personel ile hizmet verilmektedir. Buna rağmen oluşabilecek hataların önüne geçebilmek amacıyla kalite denetimleri ve tekrar eğitimleri gerçekleştirdiğimizi belirtir, siz değerli müşterilerimizin bildirimlerinin de, hizmet kalitemizi artırma yönünde değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön