05 Şubat 2014 #2276941

Tüvturk Araç Muayene Sistemi!

Aracıma hırsız girdi aracımın ruhsatını da çalıp gitmiş. Polis çağırdık tutanak tutturdum. 2 gün bekledim bir ses çıkmadı. Gerekli belgeleri tamamlayıp emniyet trafik tescil bölümüne gittiğimde aracımın muayenesinin olmadığı söylendi dedim arkadaş ruhsat fotokopim de hangi tarihte yapıldığı makbuz no'su var kabul etmediler.


Tüvtürk araç muayene istasyonuna gittiğimde o tarihte aracımın muayenesinin olduğuna dair evrak aldım emniyete getirdiğimde emniyet evrakı kabul etmedi. Bizim sistemimizde gözükmüyor yapamayız dediler. Tüvtürk istasyonundan sisteme girsinler dedi tekrar muayene istasyonuna gittiğimde durumu izah ettim hatanın kendilerinde olmadığı emniyetin sisteminden kaynaklandığını söylediler!

Dursun 334 Okunma

Cevaplar

  • Tüvtürk Temsilcisi28 Şubat 2014

    Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılarak detaylı bilgilendirmeler yapılmıştır. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön