Tüvtürk  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tüvtürk Araç Muayene Sırası

879görüntüleme
Firdevs
Firdevs 23 Kasım 2020 22:05

23.11.2020 tarihi saat 12.30 randevu aldım. Makbuzumuzu kestirdik beklemeye başladık. Yukarıdaki numaratör de numaram yandı arabamı başa çektim oradaki görevli abi sıra için aracını en sona çek öyle gel dedi en sona çektik sıra ile önümdeki arabaların içeri girmeleri ile sıra geldi. Orada bulunan başka bir görevli sen niye sıraya geçtin senin sıran değil daha senden önce 6 araç var diyerek bağırdı tekrar sona geç dedi. İster istemez insan sinirleniyor. Tekrar arabayı sona geçirdim. 

Sıramı bekliyorum görevliler konuşuyor tempracı nerede sıranın sonuna geçirdik, yine dalga geçer gibi konuşuyorlar duyuyorum, hiç kimse kusura bakmasın biz randevu terbiye olmaya gitmiyoruz. İçeriden bir çıktı araba sultan süleymanın fermanı gibi bir sürü kusur. Oraya gittiniz mi adamlar bağırsa da sesinizi çıkartmayın çünkü uğraştırıyorlar. Bu araçtan sonra bir traktör. Bir motosikletim var. Fenni muayenesini yaptırmayacağım. Trafikten çekeceğim. Böyle kendini bilmez insanlara terbiye olmayacağım. Tüv Türk cevap veren kişi okurken veya cevap yazarken yoğunluktan bahsetme biz oraya terbiye olmaya gitmiyoruz. İnsanlara biraz saygılı olun.

Tüvtürk Logo
Tüvtürk11 Aralık 2020 17:58

Sayın Müşterimizin şikayeti ile ilgili; Müşterimizin iletmiş olduğu telefon numarasından geri dönüş yapılmış olup, ulaşılamamıştır. TÜVTÜRK istasyon çalışanlarının yaklaşımları ile ilgili bildirimlerinizin titizlikle ele alınarak değerlendirildiğini ve gerekli aksiyonların alınacağını bilmenizi isteriz. Her türlü soru ve sorununuzu, 0850 222 88 88’den ulaşabileceğiniz Çağrı Merkezimiz ve www.tuvturk.com.tr internet sitemiz aracılığı ile yanıtlamaya hazır olduğumuzu belirtir, güvenli yolculuklar dileriz. Saygılarımızla, TÜVTÜRK

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler