TÜVTÜRK ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

TÜVTÜRK Araç Muayene Randevusu İçin Alınan Haksız Ücret

478
Çiğdem
Çiğdem 23 Aralık 2022 17:30

Tüvtürk'ten randevu almak için benden danışmanlık hizmeti adı altında bir ücret talep ettiler 100TL aldılar buna da ön ödeme dediler. Tüvtürk'ten şikayetçiyim! İnsanları bu tür yanıltıcılara yönlendiriyorlar bizlerde bilmeden alıyoruz bu nasıl sistem şikayetçiyim Tüvtürk'ten.

TÜVTÜRK Logo
TÜVTÜRK30 Aralık 2022 16:40

Benzer Şikayetler

profile
278
1 hafta önce

TÜVTÜRK Tüvtürk Randevu Vermiyor

Gün içinde TÜVTÜRK'ten mesaj geldi. Araç muayenesi son günü 31 Mayıs diye aynı gün randevu almak istediğimde bana 3 Haziran günü veriyor. Trafik çevirmesinde ya da muayene tarihinden sonra faiz ödemek zorunda kalıyorum. Burada benim suçum ne? Mesaj attınız son gün diyerek ama randevu vermiyorsunuz.

profile
662
2 hafta önce

TÜVTÜRK Telefon Numaramı Engellenmiş

Tüvtürk'ten internet üzerinden araç muayene randevusu almak istiyorum. 2022'nin 10. ayında başka bir araca randevu aldım, 2023'ün 5. ayı olmasına rağmen yeni bir randevu alamıyorum. 0850 222 88 88 hiçbir işe yaramıyor. İlgili telefon numarasıyla işlem yapılamıyor. Bunu internet üzerinden zaten gördü...

TÜVTÜRK Telefon Numaramı Engellenmiş
profile
1.592
3 hafta önce

Tüvtürk Araç Muayenesi Plaka Borcu Saçmalığı

Tüvtürk araç muayenesi için e-devlet üzerinden randevu almak istedim. Fakat sistem üzerinden aracımın borcu olduğuna dair uyarı geldi. Aracıma ait vergi borçlarımı ödedim ve yapılandırdım. Borç detayını görüntüleyemediği için muayene alamıyorum. Ve bu sorunun çözülmesini istiyorum.

profile
2.131
3 hafta önce

TÜVTÜRK Tüv-Türk Araç Muayenesi Plaka Borcu Saçmalığı

Tüv-Türk araç muayenesi için e-devlet üzerinden randevu almak istedim. Fakat sistem üzerinden aracımın borcu olduğuna dair uyarı geldi. Aracıma ait vergi vb. Borçların ödenmesine rağmen böyle bir uyarı almama şaşırdım. Aracım için muayene randevusu alamıyorum ve bu sorunun çözülmesini istiyorum.

profile
1.804
26 Nisan

Tüvtürk Araç Muayene, Usulsüzlük

Merhaba, ben dün Mardin Nusaybin Tüvtürk araç muayene istasyonuna gittim. Benim aracımda LPG takılmıştı ama ruhsata işlenmemişti. Bugün ruhsata işlemini tamamladıktan sonra tekrar randevu almaya geldiğimde, randevu dün alınmış olmasına rağmen bir daha randevu almam gerektiği söylendi. Bu konuda bir ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .